Đống Đa

Вʼєтнам

Населення
372 000
Координати
21,01° Пн, 105,83° Сх
Часовий пояс
Asia/Bangkok
Низька достовірність
Đống Đa біля 21,01° Пн, 105,83° Сх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 5 з них є дані для Đống Đa; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

53зі 100
КомфортністьНизька достовірність
  • Купівельна спроможність25%Немає даних
  • Безпекакраїна20%55
  • Охорона здоров'якраїна15%56
  • Клімат10%87
  • Якість повітря10%0
  • Зв'язоккраїна10%66
  • Вартість10%Немає даних
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.

Скільки це коштує

Долари США на місяць, порівняно з Нью-Йорком.

Ніхто не повідомляв ціни для Đống Đa за останні дванадцять місяців, тому витрат поки немає що показати. Перегляньте міста Вʼєтнам, які їх мають.

Ціни

Повсякденні ціни в доларах США, медіана даних за місяць.

Цього року ціни для Đống Đa не повідомлялися.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Поки менше трьох місяців цін; тренд з'явиться, коли історії буде достатньо.

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Вʼєтнам

Опитування про злочинність для Đống Đa поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Đống Đa. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Đống Đa за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Середньорічна
23,3 °C
Найтепліший місяцьчервень
28,5 °C
Найхолодніший місяцьсічень
15,4 °C
Опади на рік
1 606 мм
ВологістьВідносна, середньорічна
82%
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
3,7 кВт·год/м²
Дні з ясним небомНа рік
10
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
87

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Шкідлива
AQI США, середнє за останні 2 дні
24 вер. 2026 р.25 вер. 2026 р.
Шкідливі дні
2AQI вище 100
Найгірший день
153
PM2,5
29,5мкг/м³, у середньому
Оцінка повітря
00-100

Інтернет

Медіана Вʼєтнам; місто не вказано
301Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
253Мбіт/с, фіксоване
Затримка
5мс, фіксована
Мобільне завантаження
220Мбіт/с
Мобільна затримка
19мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

Поки немає опитування про нерухомість для Đống Đa.

Населення і суспільство

Хто живе в Đống Đa і як загалом живе В'єтнам. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, GeoNames
371 606
ГустотаМісто, Wikidata
37 310 на км²
ВисотаМісто, Wikidata
16 м
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
33,5 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
8,3%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
0,3%

Релігія

Національний
  • Народні вірування45%
  • Без релігії30%
  • Буддизм16%
  • Християнство8,2%
  • Інші релігії0,4%
  • Індуїзм0,2%
  • Іслам0,2%

Індекс різноманітності 0,67, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами

Мови

Національний
  • ВʼєтнамськаОфіційна
  • Китайська
  • Кхмерська

Англійська є офіційною мовою.

Джерело: CIA World Factbook

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група20Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність30Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність30Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота40Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє57Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям35Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде

Свободи

Національний

Freedom HouseНевільна

  • Freedom in the World Freedom House20
  • Democracy Index EIU, з 102,6
  • Свобода преси RSF20
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex52
  • Жінки в парламенті частка місць31%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank

Щастя

Національний
6,4/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia

Міста, схожі на Đống Đa

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Поки не знайдено порівнянних міст.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Низька достовірність
Користувачі
—Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
—
Місяці з цінами
—Останні 12 місяців
Товари з цінами
—З 55 позицій
Розташування
Зіставлено з еталонним містом GeoNames
Індекс перераховано
25 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.