Лейк-Елсінор

Сполучені ШтатиCA

Населення
62 000
Координати
33,67° Пн, 117,33° Зх
Часовий пояс
America/Los Angeles
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 3 208 USD на місяць у Лейк-Елсінор, включно з орендою: на 46% менше, ніж у Нью-Йорку.

Низька достовірність3 користувачі
Лейк-Елсінор біля 33,67° Пн, 117,33° Зх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 5 з них є дані для Лейк-Елсінор; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

49зі 100
КомфортністьНизька достовірність
  • Купівельна спроможність25%Немає даних
  • Безпекакраїна20%50
  • Охорона здоров'якраїна15%59
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%57
  • Зв'язоккраїна10%66
  • Вартість10%6
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
81,7
Нью-Йорк = 100, без оренди
Індекс оренди
44,8
Нью-Йорк = 100
Купівельна спроможність
—
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
—
У середньому, після оподаткування
Одна особа
3 208 USD
1 253 USD без оренди
Родина з чотирьох
7 287 USD
4 387 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
1 955 USD
На місяць
Ціна відносно доходу
—
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Лейк-Елсінор, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяЛейк-ЕлсінорНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані25,00 USD25,00 USD0%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)98,50 USD140 USD−30%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)13,50 USD14,00 USD−4%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)8,00 USD8,00 USD0%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)11,00 USD10,00 USD+10%
Капучино (звичайне)5,92 USD6,38 USD−7%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)3,11 USD3,80 USD−18%
Вода (пляшка 0,33 л)2,68 USD2,90 USD−8%
Ринки
Молоко (1 л)1,34 USD1,36 USD−1%
Свіжий білий хліб (500 г)3,31 USD4,69 USD−29%
Рис білий (1 кг)4,81 USD6,97 USD−31%
Яйця (12 шт.)7,10 USD5,73 USD+24%
Місцевий сир (1 кг)17,19 USD17,38 USD−1%
Куряче філе (1 кг)13,32 USD15,11 USD−12%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)20,29 USD17,77 USD+14%
Яблука (1 кг)4,67 USD6,11 USD−24%
Банани (1 кг)1,88 USD2,20 USD−15%
Апельсини (1 кг)4,43 USD5,77 USD−23%
Помідори (1 кг)5,13 USD6,25 USD−18%
Картопля (1 кг)2,20 USD3,47 USD−37%
Цибуля (1 кг)2,65 USD4,17 USD−36%
Салат (1 качан)2,11 USD2,72 USD−22%
Вода (пляшка 1,5 л)2,18 USD2,50 USD−13%
Пляшка вина, середнього рівня16,50 USD20,00 USD−18%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)2,18 USD3,21 USD−32%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)3,16 USD3,96 USD−20%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)8,00 USD19,00 USD−58%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт—3,00 USD—
Місячний проїзний, звичайна ціна—140 USD—
Посадка в таксі, звичайний тариф3,00 USD3,00 USD0%
Таксі, 1 км, звичайний тариф2,06 USD2,18 USD−6%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф28,00 USD42,00 USD−33%
Бензин (1 л)1,52 USD1,10 USD+38%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)36 998 USD35 458 USD+4%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)25 808 USD25 309 USD+2%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)254 USD232 USD+10%
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)74,44 USD73,50 USD+1%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)29,00 USD71,93 USD−60%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)—126 USD—
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)—62,38 USD—
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра19,66 USD23,00 USD−15%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)1 949 USD3 366 USD−42%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)36 281 USD60 589 USD−40%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)67,71 USD72,80 USD−7%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)57,73 USD53,22 USD+8%
1 пара кросівок Nike, середній рівень114 USD118 USD−3%
1 пара чоловічих шкіряних туфель145 USD125 USD+16%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста1 955 USD4 438 USD−56%
Квартира (1 спальня) за межами центру1 650 USD3 033 USD−46%
Квартира (3 спальні) у центрі міста2 900 USD9 242 USD−69%
Квартира (3 спальні) за межами центру2 695 USD5 461 USD−51%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста5 543 USD18 759 USD−70%
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру4 828 USD6 523 USD−26%
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування—5 163 USD—
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)6,37%6,49%−0,1 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.—1 955 USD—
черв. 2026 р.———
трав. 2026 р.—1 955 USD—
квіт. 2026 р.—1 955 USD—
бер. 2026 р.—1 955 USD—
трав. 2025 р.—1 955 USD—
квіт. 2025 р.—1 955 USD—
бер. 2025 р.—1 955 USD—
лют. 2025 р.—1 955 USD—
січ. 2025 р.—1 955 USD—
жовт. 2024 р.—1 955 USD—
вер. 2024 р.—1 955 USD—
серп. 2024 р.———
лип. 2024 р.———
черв. 2024 р.———
трав. 2024 р.———
квіт. 2024 р.———
бер. 2024 р.———
січ. 2024 р.———
груд. 2023 р.———

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Сполучені Штати

Опитування про злочинність для Лейк-Елсінор поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Лейк-Елсінор. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Лейк-Елсінор за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Лейк-Елсінор.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Лейк-Елсінор.

Інтернет

Медіана Сполучені Штати; місто не вказано
307Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
64Мбіт/с, фіксоване
Затримка
12мс, фіксована
Мобільне завантаження
187Мбіт/с
Мобільна затримка
27мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

5 543 USDЗа м² при купівлі в центрі, 4 828 USD за межами
Ціна відносно доходу
—Роки доходу, квартира 90 м²
Ціна відносно оренди
14,1Роки оренди, центр
Дохідність оренди
7,1%Валова, центр
Ставка за іпотекою
—Фіксована на 20 років
80 м² у центрі
—Роки чистої зарплати

Опитування про нерухомість Numbeo, 20 вер. 2026 р..

Населення і суспільство

Хто живе в Лейк-Елсінор і як загалом живе Сполучені Штати Америки. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, Wikidata
70 265
ГустотаМісто, Wikidata
625 на км²
ВисотаМісто, Wikidata
1 296 м
Медіанний вікМісто, US Census Bureau, American Community Survey, 2023
33,4 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
19%
Народжені за кордономМісто, US Census Bureau, American Community Survey, 2023
21%
Вдома розмовляють лише англійськоюМісто, US Census Bureau, American Community Survey, 2023
58%
Вдома розмовляють іспанськоюМісто, US Census Bureau, American Community Survey, 2023
36%

Релігія

Національний
  • Християнство77%
  • Без релігії16%
  • Юдаїзм1,8%
  • Буддизм1,2%
  • Іслам0,9%
  • Індуїзм0,6%
  • Інші релігії0,6%
  • Народні вірування0,2%

Індекс різноманітності 0,37, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • АнглійськаОфіційна78%
  • Іспанська13%
  • Китайська1,1%

Англійська є офіційною мовою.

Джерело: CIA World Factbook, 2017

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група91Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність60Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність46Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота62Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє26Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям68Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House81
  • Democracy Index EIU, з 107,9
  • Свобода преси RSF65
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex65
  • Жінки в парламенті частка місць29%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,8/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Лейк-Елсінор

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Низька достовірність
Користувачі
3Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.1 замір за цей місяць
Місяці з цінами
4 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
91%2 позиції кошика з медіани по країні
Розташування
Зіставлено з розширеним списком GeoNames
Індекс перераховано
26 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.