Ko Phan Ghan

Таїланд

Населення
—
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 1 139 USD на місяць у Ko Phan Ghan, включно з орендою: на 81% менше, ніж у Нью-Йорку. Середня чиста зарплата становить 724 USD на місяць.

Середня достовірність16 користувачів

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 6 з них є дані для Ko Phan Ghan; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

55зі 100
КомфортністьСередня достовірність
  • Купівельна спроможність25%45
  • Безпекакраїна20%57
  • Охорона здоров'якраїна15%64
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%38
  • Зв'язоккраїна10%65
  • Вартість10%65
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Рейтинг комфортності в Таїланд
№18
Рейтинг найдешевшого міста, у світі
№1 138

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
35,0
Нью-Йорк = 100, без оренди
Індекс оренди
22,1
Нью-Йорк = 100
Купівельна спроможність
72,6
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
724 USD
У середньому, після оподаткування
Одна особа
1 139 USD
526 USD без оренди
Родина з чотирьох
3 745 USD
1 875 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
613 USD
85% чистої зарплати
Ціна відносно доходу
11,8
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Ko Phan Ghan, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяKo Phan GhanНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані3,59 USD25,00 USD−86%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)32,46 USD140 USD−77%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)8,08 USD14,00 USD−42%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)2,39 USD8,00 USD−70%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)3,29 USD10,00 USD−67%
Капучино (звичайне)2,81 USD6,37 USD−56%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)0,85 USD3,80 USD−78%
Вода (пляшка 0,33 л)0,47 USD2,89 USD−84%
Ринки
Молоко (1 л)1,83 USD1,36 USD+35%
Свіжий білий хліб (500 г)1,20 USD4,68 USD−74%
Рис білий (1 кг)1,05 USD6,97 USD−85%
Яйця (12 шт.)2,14 USD5,73 USD−63%
Місцевий сир (1 кг)19,53 USD17,38 USD+12%
Куряче філе (1 кг)2,39 USD15,11 USD−84%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)8,98 USD17,77 USD−49%
Яблука (1 кг)2,94 USD6,11 USD−52%
Банани (1 кг)0,90 USD2,20 USD−59%
Апельсини (1 кг)2,26 USD5,77 USD−61%
Помідори (1 кг)2,09 USD6,25 USD−67%
Картопля (1 кг)1,49 USD3,47 USD−57%
Цибуля (1 кг)1,36 USD4,17 USD−67%
Салат (1 качан)1,10 USD2,72 USD−60%
Вода (пляшка 1,5 л)0,56 USD2,50 USD−78%
Пляшка вина, середнього рівня18,64 USD20,00 USD−7%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)1,65 USD3,21 USD−49%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)2,84 USD3,96 USD−28%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)2,09 USD19,00 USD−89%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт2,99 USD3,00 USD0%
Місячний проїзний, звичайна ціна—140 USD—
Посадка в таксі, звичайний тариф2,99 USD3,00 USD0%
Таксі, 1 км, звичайний тариф1,05 USD2,18 USD−52%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф3,86 USD42,00 USD−91%
Бензин (1 л)1,32 USD1,10 USD+20%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)26 330 USD35 458 USD−26%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)26 539 USD25 309 USD+5%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)———
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)11,04 USD73,50 USD−85%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)17,27 USD71,93 USD−76%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)56,85 USD126 USD−55%
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)17,95 USD62,38 USD−71%
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра7,63 USD23,00 USD−67%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)509 USD3 366 USD−85%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)5 834 USD60 589 USD−90%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)63,39 USD72,80 USD−13%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)28,90 USD53,22 USD−46%
1 пара кросівок Nike, середній рівень96,36 USD118 USD−18%
1 пара чоловічих шкіряних туфель88,49 USD125 USD−29%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста613 USD4 417 USD−86%
Квартира (1 спальня) за межами центру636 USD3 033 USD−79%
Квартира (3 спальні) у центрі міста1 870 USD9 242 USD−80%
Квартира (3 спальні) за межами центру1 775 USD5 461 USD−67%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста1 197 USD18 759 USD−94%
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру2 214 USD6 523 USD−66%
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування724 USD5 178 USD−86%
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)5,57%6,49%−0,9 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.—613 USD723 USD
черв. 2026 р.———
трав. 2026 р.—631 USD739 USD
квіт. 2026 р.—633 USD739 USD
лист. 2025 р.—632 USD632 USD
жовт. 2025 р.—632 USD632 USD
трав. 2025 р.—595 USD622 USD
квіт. 2025 р.—568 USD685 USD
бер. 2025 р.—560 USD685 USD
лют. 2025 р.—557 USD682 USD
січ. 2025 р.—563 USD740 USD
груд. 2024 р.—554 USD782 USD
лист. 2024 р.—553 USD782 USD
жовт. 2024 р.—545 USD831 USD
вер. 2024 р.—529 USD871 USD
серп. 2024 р.—490 USD827 USD
лип. 2024 р.—477 USD812 USD
черв. 2024 р.—476 USD811 USD
трав. 2024 р.—473 USD676 USD
квіт. 2024 р.—480 USD686 USD
бер. 2024 р.—492 USD704 USD
січ. 2024 р.—509 USD727 USD
груд. 2023 р.—399 USD705 USD
лист. 2023 р.—372 USD698 USD
жовт. 2023 р.—360 USD675 USD

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Таїланд

Опитування про злочинність для Ko Phan Ghan поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Ko Phan Ghan. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Ko Phan Ghan за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Ko Phan Ghan.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Ko Phan Ghan.

Інтернет

Медіана Таїланд; місто не вказано
299Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
242Мбіт/с, фіксоване
Затримка
6мс, фіксована
Мобільне завантаження
134Мбіт/с
Мобільна затримка
20мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

1 197 USDЗа м² при купівлі в центрі, 2 214 USD за межами
Ціна відносно доходу
11,8Роки доходу, квартира 90 м²
Ціна відносно оренди
6,8Роки оренди, центр
Дохідність оренди
14,7%Валова, центр
Ставка за іпотекою
7,00%Фіксована на 20 років
80 м² у центрі
11,0Роки чистої зарплати

Опитування про нерухомість Numbeo, 20 вер. 2026 р..

Населення і суспільство

Хто живе в Ko Phan Ghan і як загалом живе Таїланд. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
41,9 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
15%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
4,4%

Релігія

Національний
  • Буддизм93%
  • Іслам5,5%
  • Християнство0,9%
  • Без релігії0,3%
  • Індуїзм0,2%
  • Народні вірування0,1%

Індекс різноманітності 0,13, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • ТайськаОфіційна91%
  • Англійська

Компетенція з англійської — дуже низька (бал EF 402).

Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index, 2010

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група20Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність36Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність64Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота34Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє32Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям45Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseНевільна

  • Freedom in the World Freedom House33
  • Democracy Index EIU, з 106,3
  • Свобода преси RSF57
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex65
  • Жінки в парламенті частка місць20%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,3/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Ko Phan Ghan

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Середня достовірність
Користувачі
16Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.1 замір за цей місяць
Місяці з цінами
5 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
96%2 позиції кошика з медіани по країні
Розташування
Поки не зіставлено з координатами
Індекс перераховано
25 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.