Nove Zamky

Словаччина

Населення
37 000
Координати
47,99° Пн, 18,16° Сх
Часовий пояс
Europe/Bratislava
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 1 315 USD на місяць у Nove Zamky, включно з орендою: на 78% менше, ніж у Нью-Йорку. Середня чиста зарплата становить 1 073 USD на місяць.

Середня достовірність12 користувачів
Nove Zamky біля 47,99° Пн, 18,16° Сх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 6 з них є дані для Nove Zamky; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

55зі 100
КомфортністьСередня достовірність
  • Купівельна спроможність25%55
  • Безпекакраїна20%60
  • Охорона здоров'якраїна15%54
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%58
  • Зв'язоккраїна10%43
  • Вартість10%59
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Рейтинг комфортності в Словаччина
№22
Рейтинг найдешевшого міста, у світі
№1 352

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
49,8
Нью-Йорк = 100, без оренди
Індекс оренди
12,6
Нью-Йорк = 100
Купівельна спроможність
94,4
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
1 073 USD
У середньому, після оподаткування
Одна особа
1 315 USD
764 USD без оренди
Родина з чотирьох
3 601 USD
2 673 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
551 USD
51% чистої зарплати
Ціна відносно доходу
11,6
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Nove Zamky, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяNove ZamkyНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані7,54 USD25,00 USD−70%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)46,38 USD140 USD−67%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)9,28 USD14,00 USD−34%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)2,32 USD8,00 USD−71%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)2,32 USD10,00 USD−77%
Капучино (звичайне)3,29 USD6,38 USD−48%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)2,03 USD3,80 USD−47%
Вода (пляшка 0,33 л)1,33 USD2,90 USD−54%
Ринки
Молоко (1 л)1,10 USD1,36 USD−19%
Свіжий білий хліб (500 г)1,07 USD4,69 USD−77%
Рис білий (1 кг)2,02 USD6,97 USD−71%
Яйця (12 шт.)3,83 USD5,73 USD−33%
Місцевий сир (1 кг)13,04 USD17,38 USD−25%
Куряче філе (1 кг)7,86 USD15,11 USD−48%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)13,35 USD17,77 USD−25%
Яблука (1 кг)1,76 USD6,11 USD−71%
Банани (1 кг)1,56 USD2,20 USD−29%
Апельсини (1 кг)1,16 USD5,77 USD−80%
Помідори (1 кг)4,66 USD6,25 USD−25%
Картопля (1 кг)1,30 USD3,47 USD−63%
Цибуля (1 кг)1,16 USD4,17 USD−72%
Салат (1 качан)1,16 USD2,72 USD−57%
Вода (пляшка 1,5 л)0,90 USD2,50 USD−64%
Пляшка вина, середнього рівня5,80 USD20,00 USD−71%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)1,04 USD3,21 USD−68%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)2,07 USD3,96 USD−48%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)6,09 USD19,00 USD−68%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт1,16 USD3,00 USD−61%
Місячний проїзний, звичайна ціна34,79 USD140 USD−75%
Посадка в таксі, звичайний тариф1,16 USD3,00 USD−61%
Таксі, 1 км, звичайний тариф1,16 USD2,18 USD−47%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф23,19 USD42,00 USD−45%
Бензин (1 л)1,77 USD1,10 USD+61%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)27 006 USD35 458 USD−24%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)25 039 USD25 309 USD−1%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)284 USD232 USD+23%
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)20,15 USD73,50 USD−73%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)11,60 USD71,93 USD−84%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)34,79 USD126 USD−72%
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)23,19 USD62,38 USD−63%
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра10,44 USD23,00 USD−55%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)371 USD3 366 USD−89%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)10 952 USD60 589 USD−82%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)57,98 USD72,80 USD−20%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)23,19 USD53,22 USD−56%
1 пара кросівок Nike, середній рівень57,98 USD118 USD−51%
1 пара чоловічих шкіряних туфель92,76 USD125 USD−26%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста551 USD4 438 USD−88%
Квартира (1 спальня) за межами центру458 USD3 033 USD−85%
Квартира (3 спальні) у центрі міста928 USD9 242 USD−90%
Квартира (3 спальні) за межами центру696 USD5 461 USD−87%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста2 899 USD18 759 USD−85%
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру2 087 USD6 523 USD−68%
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування1 073 USD5 163 USD−79%
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)3,79%6,49%−2,7 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.69,4551 USD1 073 USD
серп. 2026 р.—549 USD1 070 USD
лип. 2026 р.———
трав. 2025 р.66,8531 USD1 035 USD
квіт. 2025 р.68,0540 USD1 052 USD
лют. 2025 р.62,1493 USD961 USD
січ. 2025 р.61,7491 USD955 USD
груд. 2024 р.61,5494 USD962 USD
лист. 2024 р.58,1503 USD979 USD
жовт. 2024 р.59,6515 USD1 003 USD
вер. 2024 р.61,6528 USD1 028 USD
серп. 2024 р.60,9516 USD1 005 USD
лип. 2024 р.64,7509 USD991 USD
черв. 2024 р.63,1514 USD1 001 USD
трав. 2024 р.60,4508 USD990 USD
квіт. 2024 р.60,8513 USD999 USD
бер. 2024 р.62,6515 USD1 004 USD
лют. 2024 р.63,9514 USD1 001 USD
січ. 2024 р.67,0525 USD1 023 USD
груд. 2023 р.61,1479 USD1 012 USD
лист. 2023 р.58,1463 USD980 USD
жовт. 2023 р.56,9463 USD979 USD

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Словаччина

Опитування про злочинність для Nove Zamky поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Nove Zamky. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Nove Zamky за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Nove Zamky.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Nove Zamky.

Інтернет

Медіана Словаччина; місто не вказано
113Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
62Мбіт/с, фіксоване
Затримка
9мс, фіксована
Мобільне завантаження
121Мбіт/с
Мобільна затримка
20мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

2 899 USDЗа м² при купівлі в центрі, 2 087 USD за межами
Ціна відносно доходу
11,6Роки доходу, квартира 90 м²
Ціна відносно оренди
24,8Роки оренди, центр
Дохідність оренди
4,0%Валова, центр
Ставка за іпотекою
3,85%Фіксована на 20 років
80 м² у центрі
18,0Роки чистої зарплати

Опитування про нерухомість Numbeo, 20 вер. 2026 р..

Населення і суспільство

Хто живе в Nove Zamky і як загалом живе Словаччина. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, GeoNames
36 781
ВисотаМісто, Wikidata
122 м
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
43,1 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
18%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
5,9%

Релігія

Національний
  • Християнство69%
  • Без релігії24%
  • Інші релігії0,7%
  • Іслам0,1%
  • Буддизм0,1%
  • Юдаїзм0,0%
  • Індуїзм0,0%

Індекс різноманітності 0,47, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • СловацькаОфіційна82%
  • Угорська8,5%

Компетенція з англійської — дуже висока (бал EF 606).

Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index, 2021

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група52Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність0Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність51Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота100Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє77Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям28Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House88
  • Democracy Index EIU, з 107,2
  • Свобода преси RSF72
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex46
  • Жінки в парламенті частка місць23%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,3/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Nove Zamky

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Середня достовірність
Користувачі
12Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.7 замірів за цей місяць
Місяці з цінами
2 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
100%З 55 позицій
Розташування
Зіставлено з розширеним списком GeoNames
Індекс перераховано
26 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.