Poselok Imeni Zhelyabova

Росія

Населення
—
Низька достовірність

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 3 з них є дані для Poselok Imeni Zhelyabova; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

54зі 100
КомфортністьНизька достовірність
  • Купівельна спроможність25%Немає даних
  • Безпекакраїна20%56
  • Охорона здоров'якраїна15%56
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%46
  • Зв'язок10%Немає даних
  • Вартість10%Немає даних
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.

Скільки це коштує

Долари США на місяць, порівняно з Нью-Йорком.

Ніхто не повідомляв ціни для Poselok Imeni Zhelyabova за останні дванадцять місяців, тому витрат поки немає що показати. Перегляньте міста Росія, які їх мають.

Ціни

Повсякденні ціни в доларах США, медіана даних за місяць.

Цього року ціни для Poselok Imeni Zhelyabova не повідомлялися.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Поки менше трьох місяців цін; тренд з'явиться, коли історії буде достатньо.

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Росія

Опитування про злочинність для Poselok Imeni Zhelyabova поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Poselok Imeni Zhelyabova. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Poselok Imeni Zhelyabova за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Poselok Imeni Zhelyabova.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Poselok Imeni Zhelyabova.

Інтернет

Немає вимірювань швидкості інтернету для Poselok Imeni Zhelyabova або його країни.

Житло

Поки немає опитування про нерухомість для Poselok Imeni Zhelyabova.

Населення і суспільство

Хто живе в Poselok Imeni Zhelyabova і як загалом живе Росія. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
42,3 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
18%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
5,3%

Релігія

Національний
  • Християнство73%
  • Без релігії16%
  • Іслам10%
  • Юдаїзм0,2%
  • Народні вірування0,2%
  • Буддизм0,1%

Індекс різноманітності 0,43, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • РосійськаОфіційна86%
  • Татарська3,2%

Компетенція з англійської — помірна (бал EF 521).

Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index, 2010

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група39Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність7Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність95Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота36Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє81Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям20Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseНевільна

  • Freedom in the World Freedom House12
  • Democracy Index EIU, з 102,0
  • Свобода преси RSF25
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex27
  • Жінки в парламенті частка місць16%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
5,8/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Poselok Imeni Zhelyabova

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Поки не знайдено порівнянних міст.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Низька достовірність
Користувачі
—Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
—
Місяці з цінами
—Останні 12 місяців
Товари з цінами
—З 55 позицій
Розташування
Поки не зіставлено з координатами
Індекс перераховано
26 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.