Новий Белград (громада)
СербіяSE
- Населення
- 210 000
- Координати
- 44,81° Пн, 20,42° Сх
- Часовий пояс
- Europe/Belgrade
Комфортність
Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 5 з них є дані для Новий Белград (громада); відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.
- Купівельна спроможність25%Немає даних
- Безпекакраїна20%57
- Охорона здоров'якраїна15%51
- Клімат10%94
- Якість повітря10%78
- Зв'язоккраїна10%43
- Вартість10%Немає даних
Як оцінюється кожен напрям
- Купівельна спроможність, 25%
- Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
- Безпека, 20%
- Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
- Охорона здоров'я, 15%
- Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
- Клімат, 10%
- Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
- Якість повітря, 10%
- Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
- Зв'язок, 10%
- Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
- Вартість, 10%
- Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Скільки це коштує
Долари США на місяць, порівняно з Нью-Йорком.
Ніхто не повідомляв ціни для Новий Белград (громада) за останні дванадцять місяців, тому витрат поки немає що показати. Перегляньте міста Сербія, які їх мають.
Ціни
Повсякденні ціни в доларах США, медіана даних за місяць.
Цього року ціни для Новий Белград (громада) не повідомлялися.
Три роки цін
Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.
Поки менше трьох місяців цін; тренд з'явиться, коли історії буде достатньо.
Безпека
Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.
На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Сербія
Опитування про злочинність для Новий Белград (громада) поки не публікувалося.
Якість життя
Індекси, опубліковані Numbeo для Новий Белград (громада). Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.
Numbeo поки не оцінило Новий Белград (громада) за якістю життя.
Клімат
Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.
- Середньорічна
- 12,5 °C
- Найтепліший місяцьлипень
- 24,4 °C
- Найхолодніший місяцьсічень
- −0,3 °C
- Опади на рік
- 676 мм
- ВологістьВідносна, середньорічна
- 72%
- Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
- 3,7 кВт·год/м²
- Дні з ясним небомНа рік
- 32
- Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
- 94
Повітря, інтернет і житло
Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.
AQI
- Шкідливі дні
- 0AQI вище 100
- Найгірший день
- 59
- PM2,5
- 7,5мкг/м³, у середньому
- Оцінка повітря
- 780-100
Інтернет
Медіана Сербія; місто не вказано- Вивантаження
- 44Мбіт/с, фіксоване
- Затримка
- 8мс, фіксована
- Мобільне завантаження
- 150Мбіт/с
- Мобільна затримка
- 18мс
Speedtest Global Index, серп. 2026 р..
Житло
Поки немає опитування про нерухомість для Новий Белград (громада).
Населення і суспільство
Хто живе в Новий Белград (громада) і як загалом живе Сербія. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.
- НаселенняМісто, Wikidata
- 214 506
- ГустотаМісто, Wikidata
- 5 237 на км²
- Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
- 44,1 років
- 65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
- 20%
- Народжені за кордономНаціональний, World Bank
- 11%
Релігія
Національний- Християнство93%
- Інші релігії7,8%
- Іслам4,2%
- Без релігії3,3%
Індекс різноманітності 0,14, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.
Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020
Мови
Національний- СербськаОфіційна88%
- Угорська3,4%
- Боснійська1,9%
Компетенція з англійської — висока (бал EF 578).
Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index, 2011
Як працює суспільство
НаціональнийШість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.
- Ви чи ваша група25Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
- Рівність14Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
- Правила та визначеність92Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
- Успіх чи турбота43Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
- Погляд у майбутнє52Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
- Насолода життям28Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля
Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015
Свободи
НаціональнийFreedom HouseЧастково вільна
- Freedom in the World Freedom House53
- Democracy Index EIU, з 106,3
- Свобода преси RSF54
- Рівність ЛГБТК+ Equaldex51
- Жінки в парламенті частка місць37%
Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026
Щастя
НаціональнийДжерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026
Міста, схожі на Новий Белград (громада)
В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.
Поки не знайдено порівнянних міст.
Про ці цифри
На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.
- Достовірність
- Низька достовірність
- Користувачі
- —Цінове опитування Numbeo
- Останні ціни
- —
- Місяці з цінами
- —Останні 12 місяців
- Товари з цінами
- —З 55 позицій
- Розташування
- Зіставлено з еталонним містом GeoNames
- Індекс перераховано
- 25 вер. 2026 р.