Centre de Flacq

Маврикій

Населення
18 000
Координати
20,19° Пд, 57,71° Сх
Часовий пояс
Indian/Mauritius
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 768 USD на місяць у Centre de Flacq, включно з орендою: на 87% менше, ніж у Нью-Йорку. Середня чиста зарплата становить 585 USD на місяць.

Середня достовірність5 користувачів
Centre de Flacq біля 20,19° Пд, 57,71° Сх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 5 з них є дані для Centre de Flacq; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

52зі 100
КомфортністьСередня достовірність
  • Купівельна спроможність25%52
  • Безпекакраїна20%50
  • Охорона здоров'я15%Немає даних
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%48
  • Зв'язоккраїна10%32
  • Вартість10%81
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Рейтинг комфортності в Маврикій
№6
Рейтинг найдешевшого міста, у світі
№642

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
29,2
Нью-Йорк = 100, без оренди
Індекс оренди
8,6
Нью-Йорк = 100
Купівельна спроможність
88,1
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
585 USD
У середньому, після оподаткування
Одна особа
768 USD
449 USD без оренди
Родина з чотирьох
2 527 USD
1 570 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
319 USD
55% чистої зарплати
Ціна відносно доходу
37,4
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Centre de Flacq, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяCentre de FlacqНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані3,72 USD25,00 USD−85%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)38,28 USD140 USD−73%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)5,85 USD14,00 USD−58%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)1,91 USD8,00 USD−76%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)2,55 USD10,00 USD−75%
Капучино (звичайне)2,66 USD6,38 USD−58%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)1,16 USD3,80 USD−69%
Вода (пляшка 0,33 л)0,64 USD2,90 USD−78%
Ринки
Молоко (1 л)1,58 USD1,36 USD+16%
Свіжий білий хліб (500 г)0,76 USD4,69 USD−84%
Рис білий (1 кг)1,13 USD6,97 USD−84%
Яйця (12 шт.)2,21 USD5,73 USD−61%
Місцевий сир (1 кг)4,25 USD17,38 USD−76%
Куряче філе (1 кг)5,32 USD15,11 USD−65%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)9,21 USD17,77 USD−48%
Яблука (1 кг)2,48 USD6,11 USD−59%
Банани (1 кг)1,77 USD2,20 USD−20%
Апельсини (1 кг)1,42 USD5,77 USD−75%
Помідори (1 кг)1,91 USD6,25 USD−69%
Картопля (1 кг)0,85 USD3,47 USD−76%
Цибуля (1 кг)0,96 USD4,17 USD−77%
Салат (1 качан)0,72 USD2,72 USD−74%
Вода (пляшка 1,5 л)0,85 USD2,50 USD−66%
Пляшка вина, середнього рівня8,51 USD20,00 USD−57%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)1,67 USD3,21 USD−48%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)2,27 USD3,96 USD−43%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)6,49 USD19,00 USD−66%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт1,06 USD3,00 USD−65%
Місячний проїзний, звичайна ціна26,58 USD140 USD−81%
Посадка в таксі, звичайний тариф2,66 USD3,00 USD−11%
Таксі, 1 км, звичайний тариф4,25 USD2,18 USD+95%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф10,63 USD42,00 USD−75%
Бензин (1 л)1,36 USD1,10 USD+24%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)31 896 USD35 458 USD−10%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)29 061 USD25 309 USD+15%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)44,47 USD232 USD−81%
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)10,63 USD73,50 USD−86%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)21,26 USD71,93 USD−70%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)21,26 USD126 USD−83%
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)0,00 USD62,38 USD−100%
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра5,85 USD23,00 USD−75%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)128 USD3 366 USD−96%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)7 714 USD60 589 USD−87%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)35,09 USD72,80 USD−52%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)17,01 USD53,22 USD−68%
1 пара кросівок Nike, середній рівень47,84 USD118 USD−59%
1 пара чоловічих шкіряних туфель45,72 USD125 USD−63%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста319 USD4 438 USD−93%
Квартира (1 спальня) за межами центру213 USD3 033 USD−93%
Квартира (3 спальні) у центрі міста957 USD9 242 USD−90%
Квартира (3 спальні) за межами центру532 USD5 461 USD−90%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста5 550 USD18 759 USD−70%
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру3 190 USD6 523 USD−51%
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування585 USD5 163 USD−89%
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)6,67%6,49%+0,2 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.21,9319 USD585 USD
серп. 2026 р.—320 USD586 USD
лип. 2026 р.———
черв. 2026 р.———
лют. 2026 р.37,7326 USD597 USD
трав. 2025 р.23,0325 USD595 USD
квіт. 2025 р.23,4332 USD608 USD
лют. 2025 р.23,5320 USD586 USD
січ. 2025 р.37,2322 USD590 USD
груд. 2024 р.23,9319 USD558 USD
лист. 2024 р.———
жовт. 2024 р.———
вер. 2024 р.———
серп. 2024 р.———
лип. 2024 р.———
черв. 2024 р.———
трав. 2024 р.———
лют. 2024 р.———
січ. 2024 р.———
груд. 2023 р.———
лист. 2023 р.———
жовт. 2023 р.———

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Маврикій

Опитування про злочинність для Centre de Flacq поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Centre de Flacq. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Centre de Flacq за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Centre de Flacq.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Centre de Flacq.

Інтернет

Медіана Маврикій; місто не вказано
63Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
20Мбіт/с, фіксоване
Затримка
4мс, фіксована
Мобільне завантаження
—Мбіт/с
Мобільна затримка
—мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

5 550 USDЗа м² при купівлі в центрі, 3 190 USD за межами
Ціна відносно доходу
37,4Роки доходу, квартира 90 м²
Ціна відносно оренди
61,4Роки оренди, центр
Дохідність оренди
1,6%Валова, центр
Ставка за іпотекою
6,90%Фіксована на 20 років
80 м² у центрі
63,3Роки чистої зарплати

Опитування про нерухомість Numbeo, 20 вер. 2026 р..

Населення і суспільство

Хто живе в Centre de Flacq і як загалом живе Маврикій. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, Wikidata
15 791
ВисотаМісто, Wikidata
53 м
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
40,0 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
14%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
2,3%

Релігія

Національний
  • Індуїзм56%
  • Християнство25%
  • Іслам17%
  • Народні вірування0,7%
  • Без релігії0,6%
  • Інші релігії0,3%

Індекс різноманітності 0,59, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • Французька4,1%

Джерело: CIA World Factbook, 2011

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

Немає даних Хофстеде для Маврикій.

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House87
  • Democracy Index EIU, з 108,2
  • Свобода преси RSF67
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex54
  • Жінки в парламенті частка місць18%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
5,9/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Centre de Flacq

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Середня достовірність
Користувачі
5Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.7 замірів за цей місяць
Місяці з цінами
3 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
100%З 55 позицій
Розташування
Зіставлено з розширеним списком GeoNames
Індекс перераховано
26 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.