Сент-Еннс-Бей

Ямайка

Населення
14 000
Координати
18,44° Пн, 77,20° Зх
Часовий пояс
America/Jamaica
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 1 443 USD на місяць у Сент-Еннс-Бей, включно з орендою: на 76% менше, ніж у Нью-Йорку.

Низька достовірність1 користувач
Сент-Еннс-Бей біля 18,44° Пн, 77,20° Зх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 5 з них є дані для Сент-Еннс-Бей; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

39зі 100
КомфортністьНизька достовірність
  • Купівельна спроможність25%31
  • Безпекакраїна20%41
  • Охорона здоров'я15%Немає даних
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%42
  • Зв'язоккраїна10%38
  • Вартість10%55
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
60,8
Нью-Йорк = 100, без оренди
+14,5%за 12 місяців
Індекс оренди
13,4
Нью-Йорк = 100
Купівельна спроможність
—
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
—
У середньому, після оподаткування
Одна особа
1 443 USD
933 USD без оренди
Родина з чотирьох
4 285 USD
3 265 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
—
На місяць
Ціна відносно доходу
—
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Сент-Еннс-Бей, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяСент-Еннс-БейНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані15,84 USD25,00 USD−37%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)50,00 USD140 USD−64%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)8,87 USD14,00 USD−37%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)2,22 USD8,00 USD−72%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)3,17 USD10,00 USD−68%
Капучино (звичайне)5,35 USD6,38 USD−16%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)1,18 USD3,80 USD−69%
Вода (пляшка 0,33 л)0,71 USD2,90 USD−76%
Ринки
Молоко (1 л)4,16 USD1,36 USD+206%
Свіжий білий хліб (500 г)3,78 USD4,69 USD−19%
Рис білий (1 кг)1,61 USD6,97 USD−77%
Яйця (12 шт.)3,56 USD5,73 USD−38%
Місцевий сир (1 кг)11,48 USD17,38 USD−34%
Куряче філе (1 кг)6,34 USD15,11 USD−58%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)10,35 USD17,77 USD−42%
Яблука (1 кг)6,08 USD6,11 USD0%
Банани (1 кг)3,91 USD2,20 USD+78%
Апельсини (1 кг)7,40 USD5,77 USD+28%
Помідори (1 кг)3,06 USD6,25 USD−51%
Картопля (1 кг)3,26 USD3,47 USD−6%
Цибуля (1 кг)2,66 USD4,17 USD−36%
Салат (1 качан)3,08 USD2,72 USD+13%
Вода (пляшка 1,5 л)1,48 USD2,50 USD−41%
Пляшка вина, середнього рівня11,41 USD20,00 USD−43%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)2,88 USD3,21 USD−10%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)4,01 USD3,96 USD+1%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)9,50 USD19,00 USD−50%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт—3,00 USD—
Місячний проїзний, звичайна ціна—140 USD—
Посадка в таксі, звичайний тариф1,20 USD3,00 USD−60%
Таксі, 1 км, звичайний тариф3,17 USD2,18 USD+45%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф6,34 USD42,00 USD−85%
Бензин (1 л)1,28 USD1,10 USD+16%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)44 354 USD35 458 USD+25%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)32 949 USD25 309 USD+30%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)176 USD232 USD−24%
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)29,62 USD73,50 USD−60%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)53,13 USD71,93 USD−26%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)—126 USD—
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)—62,38 USD—
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра13,31 USD23,00 USD−42%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)363 USD3 366 USD−89%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)8 242 USD60 589 USD−86%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)23,76 USD72,80 USD−67%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)31,68 USD53,22 USD−40%
1 пара кросівок Nike, середній рівень78,15 USD118 USD−33%
1 пара чоловічих шкіряних туфель103 USD125 USD−17%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста—4 438 USD—
Квартира (1 спальня) за межами центру—3 033 USD—
Квартира (3 спальні) у центрі міста—9 242 USD—
Квартира (3 спальні) за межами центру—5 461 USD—
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста—18 759 USD—
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру—6 523 USD—
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування—5 163 USD—
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)9,45%6,49%+3,0 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.———
серп. 2026 р.———
лип. 2026 р.———
черв. 2026 р.———
трав. 2026 р.———
квіт. 2026 р.———
бер. 2026 р.—510 USD446 USD
лют. 2026 р.—513 USD449 USD
січ. 2026 р.—506 USD443 USD
груд. 2025 р.—500 USD438 USD
лист. 2025 р.—498 USD436 USD
жовт. 2025 р.—499 USD437 USD
вер. 2025 р.—499 USD436 USD
серп. 2025 р.—500 USD437 USD
лип. 2025 р.—500 USD438 USD
трав. 2025 р.52,9501 USD676 USD
квіт. 2025 р.51,0507 USD684 USD
бер. 2025 р.53,7514 USD694 USD
лют. 2025 р.52,8509 USD687 USD
січ. 2025 р.52,6507 USD684 USD
груд. 2024 р.51,7512 USD691 USD
лист. 2024 р.51,4507 USD685 USD
жовт. 2024 р.51,2506 USD683 USD
вер. 2024 р.51,6510 USD688 USD
серп. 2024 р.50,2511 USD690 USD
лип. 2024 р.50,6513 USD692 USD
черв. 2024 р.52,2514 USD694 USD
трав. 2024 р.51,8512 USD691 USD
квіт. 2024 р.52,7520 USD702 USD
бер. 2024 р.51,9513 USD692 USD
лют. 2024 р.30,0515 USD694 USD
січ. 2024 р.31,6517 USD697 USD
груд. 2023 р.31,4513 USD693 USD
лист. 2023 р.31,7519 USD700 USD
жовт. 2023 р.31,4515 USD695 USD

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Ямайка

Опитування про злочинність для Сент-Еннс-Бей поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Сент-Еннс-Бей. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Сент-Еннс-Бей за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Сент-Еннс-Бей.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Сент-Еннс-Бей.

Інтернет

Медіана Ямайка; місто не вказано
92Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
52Мбіт/с, фіксоване
Затримка
11мс, фіксована
Мобільне завантаження
—Мбіт/с
Мобільна затримка
—мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

Поки немає опитування про нерухомість для Сент-Еннс-Бей.

Населення і суспільство

Хто живе в Сент-Еннс-Бей і як загалом живе Ямайка. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, Wikidata
13 671
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
28,8 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
10%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
0,8%

Релігія

Національний
  • Християнство77%
  • Без релігії17%
  • Народні вірування4,5%
  • Інші релігії1,0%

Індекс різноманітності 0,37, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • Англійська

Джерело: CIA World Factbook

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група39Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність55Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність13Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота68Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє—Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям—Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House81
  • Democracy Index EIU, з 106,7
  • Свобода преси RSF76
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex22
  • Жінки в парламенті частка місць30%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,3/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Сент-Еннс-Бей

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Низька достовірність
Користувачі
1Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.7 замірів за цей місяць
Місяці з цінами
11 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
80%2 позиції кошика з медіани по країні
Розташування
Зіставлено з розширеним списком GeoNames
Індекс перераховано
26 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.