Бассано-дель-Граппа

Італія

Населення
38 000
Координати
45,77° Пн, 11,73° Сх
Часовий пояс
Europe/Rome
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 2 249 USD на місяць у Бассано-дель-Граппа, включно з орендою: на 62% менше, ніж у Нью-Йорку. Середня чиста зарплата становить 1 899 USD на місяць.

Середня достовірність10 користувачів
Бассано-дель-Граппа біля 45,77° Пн, 11,73° Сх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених. Для 6 з них є дані для Бассано-дель-Граппа; відсутні не враховуються в середньому, а не рахуються нулем.

50зі 100
КомфортністьСередня достовірність
  • Купівельна спроможність25%55
  • Безпекакраїна20%51
  • Охорона здоров'якраїна15%57
  • Клімат10%Немає даних
  • Якість повітрякраїна10%52
  • Зв'язоккраїна10%42
  • Вартість10%27
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Рейтинг комфортності в Італія
№132
Рейтинг найдешевшого міста, у світі
№2 614

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
69,0
Нью-Йорк = 100, без оренди
Індекс оренди
20,7
Нью-Йорк = 100
Купівельна спроможність
96,5
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
1 899 USD
У середньому, після оподаткування
Одна особа
2 249 USD
1 037 USD без оренди
Родина з чотирьох
4 947 USD
3 215 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
1 212 USD
64% чистої зарплати
Ціна відносно доходу
10,1
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Бассано-дель-Граппа, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяБассано-дель-ГраппаНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані23,09 USD25,00 USD−8%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)69,27 USD140 USD−51%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)15,00 USD14,00 USD+7%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)5,34 USD8,00 USD−33%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)3,18 USD10,00 USD−68%
Капучино (звичайне)2,11 USD6,37 USD−67%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)2,70 USD3,80 USD−29%
Вода (пляшка 0,33 л)1,35 USD2,89 USD−53%
Ринки
Молоко (1 л)1,59 USD1,36 USD+17%
Свіжий білий хліб (500 г)2,54 USD4,68 USD−46%
Рис білий (1 кг)2,59 USD6,97 USD−63%
Яйця (12 шт.)3,46 USD5,73 USD−40%
Місцевий сир (1 кг)13,22 USD17,38 USD−24%
Куряче філе (1 кг)12,24 USD15,11 USD−19%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)19,34 USD17,77 USD+9%
Яблука (1 кг)2,19 USD6,11 USD−64%
Банани (1 кг)1,57 USD2,20 USD−29%
Апельсини (1 кг)2,31 USD5,77 USD−60%
Помідори (1 кг)2,83 USD6,25 USD−55%
Картопля (1 кг)2,40 USD3,47 USD−31%
Цибуля (1 кг)1,70 USD4,17 USD−59%
Салат (1 качан)1,23 USD2,72 USD−55%
Вода (пляшка 1,5 л)0,40 USD2,50 USD−84%
Пляшка вина, середнього рівня5,77 USD20,00 USD−71%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)1,71 USD3,21 USD−47%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)1,73 USD3,96 USD−56%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)6,93 USD19,00 USD−64%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт1,96 USD3,00 USD−35%
Місячний проїзний, звичайна ціна57,72 USD140 USD−59%
Посадка в таксі, звичайний тариф8,09 USD3,00 USD+170%
Таксі, 1 км, звичайний тариф3,46 USD2,18 USD+59%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф13,86 USD42,00 USD−67%
Бензин (1 л)2,09 USD1,10 USD+90%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)37 441 USD35 458 USD+6%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)36 363 USD25 309 USD+44%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)———
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)10,97 USD73,50 USD−85%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)28,17 USD71,93 USD−61%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)62,34 USD126 USD−50%
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)31,75 USD62,38 USD−49%
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра10,39 USD23,00 USD−55%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)519 USD3 366 USD−85%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)20 779 USD60 589 USD−66%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)115 USD72,80 USD+59%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)50,02 USD53,22 USD−6%
1 пара кросівок Nike, середній рівень102 USD118 USD−13%
1 пара чоловічих шкіряних туфель238 USD125 USD+91%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста1 212 USD4 417 USD−73%
Квартира (1 спальня) за межами центру596 USD3 033 USD−80%
Квартира (3 спальні) у центрі міста1 732 USD9 242 USD−81%
Квартира (3 спальні) за межами центру1 039 USD5 461 USD−81%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста4 416 USD18 759 USD−76%
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру3 232 USD6 523 USD−50%
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування1 899 USD5 178 USD−63%
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)3,10%6,49%−3,4 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.69,61 207 USD1 891 USD
серп. 2026 р.—1 214 USD1 802 USD
груд. 2025 р.66,51 228 USD1 796 USD
серп. 2025 р.64,81 756 USD1 987 USD
трав. 2025 р.59,11 678 USD2 069 USD
квіт. 2025 р.60,11 706 USD2 104 USD
бер. 2025 р.59,41 625 USD2 004 USD
лют. 2025 р.64,71 558 USD1 922 USD
січ. 2025 р.63,11 558 USD1 922 USD
груд. 2024 р.59,51 561 USD1 925 USD
лист. 2024 р.60,61 587 USD1 957 USD
жовт. 2024 р.62,31 627 USD2 007 USD
вер. 2024 р.62,31 667 USD2 056 USD
серп. 2024 р.60,61 624 USD2 003 USD
лип. 2024 р.60,01 607 USD1 982 USD
черв. 2024 р.60,81 623 USD2 001 USD
трав. 2024 р.60,21 606 USD1 980 USD
квіт. 2024 р.60,51 614 USD2 117 USD
бер. 2024 р.103,91 640 USD2 150 USD
лют. 2024 р.102,91 623 USD2 128 USD
січ. 2024 р.104,11 635 USD2 143 USD
груд. 2023 р.104,21 636 USD2 145 USD

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Італія

Опитування про злочинність для Бассано-дель-Граппа поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Бассано-дель-Граппа. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Бассано-дель-Граппа за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Поки немає щомісячних кліматичних норм для Бассано-дель-Граппа.

Середньорічна
—
Найтепліший місяць
—
Найхолодніший місяць
—
Опади на рік
—
ВологістьВідносна, середньорічна
—
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
—
Дні з ясним небомНа рік
—
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
—

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Оцінка на рівні країни

Немає даних про якість повітря для Бассано-дель-Граппа.

Інтернет

Медіана Італія; місто не вказано
109Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
50Мбіт/с, фіксоване
Затримка
13мс, фіксована
Мобільне завантаження
85Мбіт/с
Мобільна затримка
32мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

4 416 USDЗа м² при купівлі в центрі, 3 232 USD за межами
Ціна відносно доходу
10,1Роки доходу, квартира 90 м²
Ціна відносно оренди
18,4Роки оренди, центр
Дохідність оренди
5,4%Валова, центр
Ставка за іпотекою
3,10%Фіксована на 20 років
80 м² у центрі
15,5Роки чистої зарплати

Опитування про нерухомість Numbeo, 20 вер. 2026 р..

Населення і суспільство

Хто живе в Бассано-дель-Граппа і як загалом живе Італія. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, Wikidata
42 395
ГустотаМісто, Wikidata
901 на км²
ВисотаМісто, Wikidata
129 м
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
48,8 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
24%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
11%

Релігія

Національний
  • Християнство83%
  • Без релігії12%
  • Іслам3,7%
  • Буддизм0,2%
  • Індуїзм0,1%
  • Народні вірування0,1%
  • Інші релігії0,1%
  • Юдаїзм0,1%

Індекс різноманітності 0,29, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • ІталійськаОфіційна
  • Німецька
  • Французька
  • Словенська
  • Хорватська

Компетенція з англійської — помірна (бал EF 513).

Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група76Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність50Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність75Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота70Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє61Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям30Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House87
  • Democracy Index EIU, з 107,6
  • Свобода преси RSF68
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex66
  • Жінки в парламенті частка місць33%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,6/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Бассано-дель-Граппа

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Середня достовірність
Користувачі
10Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.2 заміри за цей місяць
Місяці з цінами
3 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
98%1 позиція кошика з медіани по країні
Розташування
Зіставлено з розширеним списком GeoNames
Індекс перераховано
25 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.