Вінья-дель-Мар

Чилі

Населення
334 000
Координати
33,02° Пд, 71,55° Зх
Часовий пояс
America/Santiago
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 1 091 USD на місяць у Вінья-дель-Мар, включно з орендою: на 82% менше, ніж у Нью-Йорку. Середня чиста зарплата становить 1 076 USD на місяць.

Середня достовірність6 користувачів
Вінья-дель-Мар біля 33,02° Пд, 71,55° Зх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених за тим, наскільки кожен важливий для повсякденного життя; кожна — процентиль серед міст із цими даними. У рейтингу враховуються лише міста з високою достовірністю: шість або більше напрямів і двадцять або більше користувачів.

63зі 100
КомфортністьСередня достовірність
  • Купівельна спроможність25%61
  • Безпекакраїна20%45
  • Охорона здоров'якраїна15%57
  • Клімат10%100
  • Якість повітря10%63
  • Зв'язоккраїна10%74
  • Вартість10%67
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Рейтинг комфортності в Чилі
№1
Рейтинг найдешевшого міста, у світі
№1 077

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
41,3
Нью-Йорк = 100, без оренди
+8,1%за 12 місяців
Індекс оренди
10,3
Нью-Йорк = 100
+6,3%за 12 місяців
Купівельна спроможність
112,8
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
1 076 USD
У середньому, після оподаткування
Одна особа
1 091 USD
620 USD без оренди
Родина з чотирьох
2 981 USD
2 128 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
470 USD
44% чистої зарплати
Ціна відносно доходу
9,2
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Вінья-дель-Мар, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяВінья-дель-МарНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані8,33 USD25,00 USD−67%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)59,88 USD140 USD−57%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)7,81 USD14,00 USD−44%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)3,64 USD8,00 USD−54%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)3,38 USD10,00 USD−66%
Капучино (звичайне)3,59 USD6,37 USD−44%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)1,43 USD3,80 USD−62%
Вода (пляшка 0,33 л)1,09 USD2,89 USD−62%
Ринки
Молоко (1 л)1,31 USD1,36 USD−4%
Свіжий білий хліб (500 г)1,24 USD4,68 USD−74%
Рис білий (1 кг)1,67 USD6,97 USD−76%
Яйця (12 шт.)3,67 USD5,73 USD−36%
Місцевий сир (1 кг)9,81 USD17,38 USD−44%
Куряче філе (1 кг)5,21 USD15,11 USD−66%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)12,50 USD17,77 USD−30%
Яблука (1 кг)1,52 USD6,11 USD−75%
Банани (1 кг)1,80 USD2,20 USD−18%
Апельсини (1 кг)1,29 USD5,77 USD−78%
Помідори (1 кг)1,11 USD6,25 USD−82%
Картопля (1 кг)1,56 USD3,47 USD−55%
Цибуля (1 кг)1,27 USD4,17 USD−70%
Салат (1 качан)1,02 USD2,72 USD−63%
Вода (пляшка 1,5 л)1,28 USD2,50 USD−49%
Пляшка вина, середнього рівня7,29 USD20,00 USD−64%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)1,77 USD3,21 USD−45%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)2,21 USD3,96 USD−44%
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)5,00 USD19,00 USD−74%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт0,52 USD3,00 USD−83%
Місячний проїзний, звичайна ціна39,57 USD140 USD−72%
Посадка в таксі, звичайний тариф1,56 USD3,00 USD−48%
Таксі, 1 км, звичайний тариф1,25 USD2,18 USD−43%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф12,50 USD42,00 USD−70%
Бензин (1 л)1,34 USD1,10 USD+22%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)18 744 USD35 458 USD−47%
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)17 615 USD25 309 USD−30%
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)———
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)15,10 USD73,50 USD−79%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)17,96 USD71,93 USD−75%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)44,26 USD126 USD−65%
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)24,30 USD62,38 USD−61%
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра6,25 USD23,00 USD−73%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)515 USD3 366 USD−85%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)5 207 USD60 589 USD−91%
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)43,94 USD72,80 USD−40%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)33,84 USD53,22 USD−36%
1 пара кросівок Nike, середній рівень57,27 USD118 USD−51%
1 пара чоловічих шкіряних туфель88,51 USD125 USD−29%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста470 USD4 417 USD−89%
Квартира (1 спальня) за межами центру334 USD3 033 USD−89%
Квартира (3 спальні) у центрі міста853 USD9 242 USD−91%
Квартира (3 спальні) за межами центру625 USD5 461 USD−89%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста2 407 USD18 759 USD−87%
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру1 562 USD6 523 USD−76%
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування1 076 USD5 178 USD−79%
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)4,83%6,49%−1,7 б.

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.37,6467 USD1 069 USD
черв. 2026 р.———
трав. 2026 р.40,3502 USD1 149 USD
лют. 2026 р.42,1526 USD1 203 USD
січ. 2026 р.42,9474 USD888 USD
груд. 2025 р.42,7471 USD883 USD
вер. 2025 р.39,7442 USD829 USD
серп. 2025 р.39,7437 USD828 USD
трав. 2025 р.39,7448 USD849 USD
квіт. 2025 р.40,3447 USD847 USD
бер. 2025 р.41,1454 USD861 USD
лют. 2025 р.40,0443 USD840 USD
січ. 2025 р.38,6426 USD809 USD
груд. 2024 р.38,7426 USD808 USD
лист. 2024 р.39,3433 USD821 USD
жовт. 2024 р.39,8439 USD832 USD
вер. 2024 р.42,4465 USD882 USD
серп. 2024 р.40,3442 USD577 USD
лип. 2024 р.40,3442 USD576 USD
черв. 2024 р.41,9460 USD600 USD
трав. 2024 р.43,1463 USD617 USD
лют. 2024 р.34,6431 USD557 USD
січ. 2024 р.37,4468 USD605 USD
груд. 2023 р.37,7467 USD604 USD
лист. 2023 р.39,6474 USD609 USD
жовт. 2023 р.34,5429 USD607 USD

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Чилі

Опитування про злочинність для Вінья-дель-Мар поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Вінья-дель-Мар. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Вінья-дель-Мар за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Середньорічна
15,2 °C
Найтепліший місяцьсічень
20,4 °C
Найхолодніший місяцьлипень
10,2 °C
Опади на рік
287 мм
ВологістьВідносна, середньорічна
61%
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
5,2 кВт·год/м²
Дні з ясним небомНа рік
31
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
100

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Помірна
AQI США, середнє за останні 2 дні
24 вер. 2026 р.25 вер. 2026 р.
Шкідливі дні
0AQI вище 100
Найгірший день
81
PM2,5
27,8мкг/м³, у середньому
Оцінка повітря
630-100

Інтернет

Медіана Чилі; місто не вказано
364Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
280Мбіт/с, фіксоване
Затримка
5мс, фіксована
Мобільне завантаження
80Мбіт/с
Мобільна затримка
24мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

2 407 USDЗа м² при купівлі в центрі, 1 562 USD за межами
Ціна відносно доходу
9,2Роки доходу, квартира 90 м²
Ціна відносно оренди
23,4Роки оренди, центр
Дохідність оренди
4,3%Валова, центр
Ставка за іпотекою
4,83%Фіксована на 20 років
80 м² у центрі
14,9Роки чистої зарплати

Опитування про нерухомість Numbeo, 20 вер. 2026 р..

Населення і суспільство

Хто живе в Вінья-дель-Мар і як загалом живе Чилі. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, Wikidata
332 875
ГустотаМісто, Wikidata
2 761 на км²
ВисотаМісто, Wikidata
2 м
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
38,9 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
14%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
7,8%

Релігія

Національний
  • Християнство89%
  • Без релігії8,6%
  • Народні вірування1,5%
  • Інші релігії0,2%
  • Юдаїзм0,1%
  • Буддизм0,1%

Індекс різноманітності 0,19, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • ІспанськаОфіційна100%
  • Англійська10%
  • Кечуа

Компетенція з англійської — помірна (бал EF 517).

Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index, 2012

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група23Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність37Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність86Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота28Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє31Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям68Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House95
  • Democracy Index EIU, з 107,8
  • Свобода преси RSF62
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex80
  • Жінки в парламенті частка місць34%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,3/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Вінья-дель-Мар

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Середня достовірність
Користувачі
6Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.1 замір за цей місяць
Місяці з цінами
6 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
98%1 позиція кошика з медіани по країні
Розташування
Зіставлено з еталонним містом GeoNames
Індекс перераховано
25 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.