Мар-дель-Плата

Аргентина

Населення
593 000
Координати
38,00° Пд, 57,56° Зх
Часовий пояс
America/Argentina/Buenos Aires
Ціни для
вер. 2026 р.

Одній людині потрібно близько 990 USD на місяць у Мар-дель-Плата, включно з орендою: на 83% менше, ніж у Нью-Йорку. Середня чиста зарплата становить 616 USD на місяць.

Середня достовірність6 користувачів
Мар-дель-Плата біля 38,00° Пд, 57,56° Зх

Комфортність

Сім оцінок за напрямами, зважених за тим, наскільки кожен важливий для повсякденного життя; кожна — процентиль серед міст із цими даними. У рейтингу враховуються лише міста з високою достовірністю: шість або більше напрямів і двадцять або більше користувачів.

60зі 100
КомфортністьСередня достовірність
  • Купівельна спроможність25%45
  • Безпекакраїна20%44
  • Охорона здоров'якраїна15%59
  • Клімат10%96
  • Якість повітря10%100
  • Зв'язоккраїна10%46
  • Вартість10%71
Як оцінюється кожен напрям
Купівельна спроможність, 25%
Що місцева чиста зарплата купує за місцевими цінами, у процентилях.
Безпека, 20%
Індекс безпеки Numbeo для міста, а якщо опитування по місту немає — для його країни.
Охорона здоров'я, 15%
Індекс охорони здоров'я Numbeo: спершу місто, потім країна.
Клімат, 10%
Індекс клімату Numbeo там, де він є, інакше — оцінка комфорту за кліматичними нормами NASA.
Якість повітря, 10%
Середній AQI США за 30 днів за шкалою 0-100: 100 при AQI 25 або чистіше, 0 при 150 або гірше.
Зв'язок, 10%
Процентиль медіанної швидкості завантаження фіксованого широкосмугового доступу: спершу місто, потім країна.
Вартість, 10%
Дешевші місця отримують вищий бал: процентиль індексу вартості життя плюс оренда, інвертований.
Рейтинг комфортності в Аргентина
№4
Рейтинг найдешевшого міста, у світі
№956

Скільки це коштує

Долари США на місяць. Індекси порівнюються з Нью-Йорком, який дорівнює 100; зміни — відносно того самого місяця роком раніше.

Індекс вартості життя
43,8
Нью-Йорк = 100, без оренди
+43,6%за 12 місяців
Індекс оренди
9,2
Нью-Йорк = 100
+16,9%за 12 місяців
Купівельна спроможність
71,2
Чиста зарплата відносно витрат, Нью-Йорк = 100
Чиста зарплата
616 USD
У середньому, після оподаткування
Одна особа
990 USD
658 USD без оренди
Родина з чотирьох
2 820 USD
2 010 USD без оренди
Оренда, одна спальня в центрі
332 USD
54% чистої зарплати
Ціна відносно доходу
—
Роки доходу на купівлю квартири 90 м²

Ціни

55 повсякденних цін у доларах США, медіана даних за цей місяць, кожна відносно обраної вами бази.

Порівняти з

Відмінності показані відносно Нью-Йорка; бірюзовий колір позначає нижчу ціну (або вищу зарплату).

Ціни в Мар-дель-Плата, долари США, порівняно з Нью-Йорк
ПозиціяМар-дель-ПлатаНью-ЙоркРізниця
Ресторани
Обід у недорогому ресторані20,00 USD25,00 USD−20%
Обід на 2 особи, ресторан середнього рівня (3 страви)60,00 USD140 USD−57%
Комбо-обід у McDonald's (або аналогічний набір)12,50 USD14,00 USD−11%
Місцеве пиво (0,5 л, розливне)4,00 USD8,00 USD−50%
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л, у ресторані)3,00 USD10,00 USD−70%
Капучино (звичайне)3,17 USD6,37 USD−50%
Кола/Пепсі (пляшка 0,33 л)2,50 USD3,80 USD−34%
Вода (пляшка 0,33 л)2,00 USD2,89 USD−31%
Ринки
Молоко (1 л)1,10 USD1,36 USD−19%
Свіжий білий хліб (500 г)2,15 USD4,68 USD−54%
Рис білий (1 кг)3,25 USD6,97 USD−53%
Яйця (12 шт.)2,40 USD5,73 USD−58%
Місцевий сир (1 кг)5,75 USD17,38 USD−67%
Куряче філе (1 кг)6,50 USD15,11 USD−57%
Яловичина (1 кг, або аналогічне червоне м'ясо)12,32 USD17,77 USD−31%
Яблука (1 кг)3,35 USD6,11 USD−45%
Банани (1 кг)2,50 USD2,20 USD+14%
Апельсини (1 кг)1,50 USD5,77 USD−74%
Помідори (1 кг)2,00 USD6,25 USD−68%
Картопля (1 кг)—3,47 USD—
Цибуля (1 кг)1,00 USD4,17 USD−76%
Салат (1 качан)—2,72 USD—
Вода (пляшка 1,5 л)—2,50 USD—
Пляшка вина, середнього рівня3,00 USD20,00 USD−85%
Місцеве пиво (пляшка 0,5 л)—3,21 USD—
Імпортне пиво (пляшка 0,33 л)—3,96 USD—
Сигарети (пачка 20 шт., Marlboro)3,50 USD19,00 USD−82%
Транспорт
Разовий квиток на місцевий транспорт1,30 USD3,00 USD−57%
Місячний проїзний, звичайна ціна—140 USD—
Посадка в таксі, звичайний тариф1,61 USD3,00 USD−46%
Таксі, 1 км, звичайний тариф0,67 USD2,18 USD−69%
Таксі, 1 година очікування, звичайний тариф6,42 USD42,00 USD−85%
Бензин (1 л)1,34 USD1,10 USD+22%
Volkswagen Golf 1.4 90 кВт Trendline (або аналогічний новий автомобіль)—35 458 USD—
Toyota Corolla Sedan 1.6 л 97 кВт (або аналогічний новий автомобіль)—25 309 USD—
Комунальні послуги, на місяць
Базові комунальні послуги, квартира 85 м² (електрика, опалення, охолодження, вода, сміття)———
Мобільний тариф (дзвінки + 10 ГБ даних)8,00 USD73,50 USD−89%
Інтернет (від 60 Мбіт/с, безлімітний, кабель/ADSL)30,00 USD71,93 USD−58%
Спорт і дозвілля
Фітнес-клуб, місячний абонемент (1 дорослий)31,00 USD126 USD−75%
Оренда тенісного корту (1 година, вихідні)—62,38 USD—
Кіно, 1 місце, міжнародна прем'єра10,00 USD23,00 USD−57%
Догляд за дітьми
Дитячий садок, повний день, приватний (на місяць, 1 дитина)300 USD3 366 USD−91%
Міжнародна початкова школа (на рік, 1 дитина)—60 589 USD—
Одяг і взуття
1 пара джинсів (Levi's 501 або подібні)88,50 USD72,80 USD+22%
1 літня сукня, мережевий магазин (Zara, H&M)—53,22 USD—
1 пара кросівок Nike, середній рівень120 USD118 USD+2%
1 пара чоловічих шкіряних туфель55,00 USD125 USD−56%
Оренда, на місяць
Квартира (1 спальня) у центрі міста332 USD4 417 USD−92%
Квартира (1 спальня) за межами центру252 USD3 033 USD−92%
Квартира (3 спальні) у центрі міста810 USD9 242 USD−91%
Квартира (3 спальні) за межами центру647 USD5 461 USD−88%
Купівля квартири
Ціна за квадратний метр, квартира в центрі міста—18 759 USD—
Ціна за квадратний метр, квартира за межами центру—6 523 USD—
Зарплата та фінанси
Середня місячна чиста зарплата, після оподаткування616 USD5 178 USD−88%
Ставка за іпотекою, фіксована на 20 років (%)—6,49%—

Три роки цін

Кожна лінія починається зі 100 у перший місяць, щоб зростання оренди можна було порівняти зі зростанням зарплати в одному масштабі. Базовий кошик — це дванадцять повсякденних цін. Наведіть курсор, щоб побачити точні значення.

Показати значення за місяцями
МісяцьІндекс базового кошикаОренда, 1 спальняЧиста зарплата
вер. 2026 р.—332 USD616 USD
серп. 2026 р.—332 USD616 USD
трав. 2026 р.———
груд. 2025 р.32,7449 USD611 USD
вер. 2025 р.28,3284 USD536 USD
трав. 2025 р.28,0284 USD536 USD
лют. 2025 р.28,0246 USD536 USD
січ. 2025 р.28,0209 USD536 USD
груд. 2024 р.28,0209 USD536 USD
лист. 2024 р.28,0278 USD536 USD
жовт. 2024 р.28,0380 USD537 USD
серп. 2024 р.19,3185 USD434 USD
лип. 2024 р.21,8166 USD374 USD
квіт. 2024 р.17,5172 USD436 USD
січ. 2024 р.19,1168 USD424 USD
груд. 2023 р.19,1168 USD424 USD
лист. 2023 р.20,1173 USD395 USD
жовт. 2023 р.21,1178 USD366 USD

Безпека

Опитування про злочинність Numbeo. Обидва індекси перебувають у діапазоні 0-100; це дві сторони одних і тих самих відповідей.

На рівні країни: оцінка комфортності використовує показник безпеки Аргентина

Опитування про злочинність для Мар-дель-Плата поки не публікувалося.

Якість життя

Індекси, опубліковані Numbeo для Мар-дель-Плата. Наведені так, як їх обчислює Numbeo, поруч із власними значеннями цього індексу вище.

Numbeo поки не оцінило Мар-дель-Плата за якістю життя.

Клімат

Середньомісячні значення за кліматичними нормами NASA POWER. Діапазони температур використовують одну й ту саму шкалу на кожній сторінці міста.

Середньорічна
14,3 °C
Найтепліший місяцьсічень
20,4 °C
Найхолодніший місяцьлипень
8,3 °C
Опади на рік
1 159 мм
ВологістьВідносна, середньорічна
79%
Сонячне сяйвоСонячна енергія на день
4,5 кВт·год/м²
Дні з ясним небомНа рік
31
Оцінка комфорту0-100, 100 при 14-22 °C
96

Повітря, інтернет і житло

Останні 30 днів якості повітря, найсвіжіший місяць тестів широкосмугового доступу та опитування про нерухомість.

AQI

Добра
AQI США, середнє за останні 2 дні
24 вер. 2026 р.25 вер. 2026 р.
Шкідливі дні
0AQI вище 100
Найгірший день
22
PM2,5
3,6мкг/м³, у середньому
Оцінка повітря
1000-100

Інтернет

Медіана Аргентина; місто не вказано
137Мбіт/с завантаження, фіксований інтернет, медіана
Вивантаження
87Мбіт/с, фіксоване
Затримка
9мс, фіксована
Мобільне завантаження
68Мбіт/с
Мобільна затримка
26мс

Speedtest Global Index, серп. 2026 р..

Житло

Поки немає опитування про нерухомість для Мар-дель-Плата.

Населення і суспільство

Хто живе в Мар-дель-Плата і як загалом живе Аргентина. Кожне значення вказує, чи стосується воно міста, чи всієї країни, і звідки воно взяте.

НаселенняМісто, Wikidata
593 337
ГустотаМісто, Wikidata
7 465 на км²
ВисотаМісто, Wikidata
15 м
Медіанний вікНаціональний, CIA World Factbook
34,6 років
65 років і старшеНаціональний, CIA World Factbook
13%
Народжені за кордономНаціональний, World Bank
4,3%

Релігія

Національний
  • Християнство85%
  • Без релігії12%
  • Іслам1,0%
  • Народні вірування0,8%
  • Юдаїзм0,5%
  • Інші релігії0,3%
  • Буддизм0,1%

Індекс різноманітності 0,26, де 0 означає, що всі сповідують одну релігію.

Джерело: Wikipedia, релігії за країнами, 2020

Мови

Національний
  • ІспанськаОфіційна
  • Італійська
  • Англійська
  • Німецька
  • Французька
  • Гуарані

Компетенція з англійської — висока (бал EF 575).

Джерело: CIA World Factbook, EF English Proficiency Index

Як працює суспільство

Національний

Шість вимірів національної культури на єдиній шкалі від 0 до 100.

  • Ви чи ваша група46Люди дбають про свою групуКожен дбає про себе
  • Рівність51Ієрархія сприймається як нормаВлада розподілена
  • Правила та визначеність86Спокійне ставлення до правил і несподіванокЧіткі правила, мінімум випадковості
  • Успіх чи турбота56Турбота та якість життя — на першому місціДосягнення та успіх — на першому місці
  • Погляд у майбутнє20Традиції та швидкі результатиЗаощадження і планування на довгий термін
  • Насолода життям62Стриманість і обов'язокВажливі розваги та дозвілля

Джерело: Культурні виміри Хофстеде, 2015

Свободи

Національний

Freedom HouseВільна

  • Freedom in the World Freedom House85
  • Democracy Index EIU, з 106,5
  • Свобода преси RSF56
  • Рівність ЛГБТК+ Equaldex75
  • Жінки в парламенті частка місць41%

Джерело: Freedom House, EIU і RSF через Wikipedia, Equaldex, World Bank, 2026

Щастя

Національний
6,4/10Середня оцінка життя

Джерело: World Happiness Report через Wikipedia, 2026

Міста, схожі на Мар-дель-Плата

В інших країнах, з найближчою оцінкою комфортності та індексом вартості життя.

Про ці цифри

На чому ґрунтуються дані цієї сторінки.

Достовірність
Середня достовірність
Користувачі
6Цінове опитування Numbeo
Останні ціни
вер. 2026 р.1 замір за цей місяць
Місяці з цінами
4 з 12Останні 12 місяців
Товари з цінами
73%7 позицій кошика з медіани по країні
Розташування
Зіставлено з еталонним містом GeoNames
Індекс перераховано
25 вер. 2026 р.

© 2026 Fluxy, Inc. All rights reserved.